Dayco 13A0850C Ремінь клиновий Daewoo Lanos 1.4-1.6(16V) Nexia 1.5
  • В наявності
  • Код: 13A0850C
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клиновий ремінь (кондиціонера) Dayco 13A0850C
Daewoo Lanos 1.4-1.6(16V)  Nexia 1.5
Характеристики
Основні
Сумісність з маркоюDaewoo
Сумісність з моделлюLanos
ТипКлиновий
Тип запчастиниОригінал
ВиробникDAYCO
Тип технікиЛегковий автомобіль
Код запчастини13A0850C
СтанНовий
Ширина13 мм