Диск гальмівний задній FERODO DDF1580C VW TOUAREG PORSCHE CAYENNE
Задній Лев/Правий AUDI Q7; PORSCHE CAYENNE; VW TOUAREG 2.5D-6.0D 09.02-.
- AUDI Q7 (4LB).
- PORSCHE CAYENNE (9PA), CAYENNE (92A).
- VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), TOUAREG (7P5, 7P6).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | DDF1580C |
| Стан | Новий |
| Висота | 73.7 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴



