Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1457433963 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 211 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴





