Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lanos, Nubira, Lacetti |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | JC Premium |
| Код запчастини | B40001PR |
| Стан | Новий |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 171 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴


