фільтр паливний WIX WF8101
Daewoo Lanos 1.3-1.6 Nubira 1.6-2.0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos, Nubira |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | WIX Filters |
| Види палива | Бензин |
| Код запчастини | WF8101 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 163 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴




