Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Код запчастини | 713644660 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴


