підшипник передньої маточини FEBI BILSTEIN 03189
Daewoo Lanos 1.6(16V) Nexia 1.5(16V) Espero 1.5(16V)-2.0
(72x39x37)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 03189 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴


