Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9439 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 224 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


