Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | F026400163 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 288.5 мм |
| Ширина | 223.5 мм |
| Висота | 36.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Lacetti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴



