Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | JC Premium |
| Код запчастини | B20016PR |
| Стан | Новий |
| Довжина | 222 мм |
| Ширина | 298 мм |
| Висота | 37 мм |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Lacetti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



