кульова опора нижня Delphi TC204
LADA 1200-1500, 1200-1600 1.2-1.6 01.70-12.05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2103, 2101, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Delphi |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TC204 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴


