Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2171, 2170, 2172, 1117, 2190, 2171, 1118, 1119 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1446 |
| Стан | Новий |
| Висота | 62 мм |
| Ширина | 104.3 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴/комплект





